Zamość: Nasi pokonali Ukraińców. Turniej szachowy w MDK

  • 19.11.2018, 09:00 (aktualizacja 20.11.2018, 10:16)
  • ak
Zamość: Nasi pokonali Ukraińców. Turniej szachowy w MDK Fot. MDK Zamość
Wynikiem 42:22 dla gospodarzy zakończył się sobotni (17 listopada) Międzynarodowy Mecz Szachowy w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Nasi zawodnicy zmierzyli się z reprezentacją Żółkwi na Ukrainie.

Były to kolejne zawody z cyklu "Patriotyzm przez szachy" realizowanego przez MDK Zamość. Sobotni turniej został zorganizowany dla uczczenia pamięci Dzieci Zamojszczyzny, a także w ramach obchodów 70-lecia istnienia zamojskiej placówki.

W drużynie gości grali: Sabara Oleg, Pawlyk Illia, Ganiuczenko Denys, Vasylkiw Aleksandr, Salo Markijan, Kiernicki Oleg, Iwanusa Andrij. Trenerem drużyny z Ukrainy był Goriaczi Taras.

Gospodarzy reprezentowali: Igor Osmoliński, Maciej Krzyżak, Dominik Pańko, Jan Radzik, Kacper Gęśla, Tymon Matuszak, Aleksander Styczyński, Krystian Kiszka, Karol Prochowicz, Bartek Ożóg. Trenerem drużyny był Andrzej Czochra, nauczyciel MDK Zamość.

Rozgrywki prowadzone były systemem kołowym każdy z każdym. 

ak

Zdjęcia (1)

Wszyscy uczestnicy meczu otrzymali pamiątkowe, okolicznościowe medale oraz dyplomy.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe