Gm. Telatyn: Mieszkańcy Nowosiółek dla Niepodległej

  • 18.11.2018, 07:53
  • ak
Gm. Telatyn: Mieszkańcy Nowosiółek dla Niepodległej Fot. Organizatorzy
Mieszkańcy Nowosiółek w Telatyn chętnie odpowiedzieli na apel sołtysa Daniela Pawłowskiego i dołożyli swój grosz do tablicy pamiątkowej, która w wiosce została odsłonięta w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski.

Uroczystość z tej okazji odbyła się w zeszłą sobotę (10 listopada)w Centrum Kultury w Nowosiółkach. Odsłonięcia tablicy dokonali sołtys, wójt Telatyna Elżbieta Stąsiek-Witkowska oraz radne Zofia Groma i Małgorzata Głuszek. W patriotycznym spotkaniu wzięli udział także radni Dariusz Dziedzic i Grzegorz Korga. W organizacji spotkania uczestniczyły także członkinie KGW w Nowosiółkach.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek Kozłowski
Marek Kozłowski 18.11.2018, 10:57
Chyle czoło, PanDaniel Pawłowski po raz kolejny pokazuje, że razem z mieszkańcami można zrobić bardzo wiele, Panie Sołtysie jest Pan genialny. Za Pana kadencji Nowosiółki są zupełnie inne, piękniejsze i bardziej znane. Gratuluję niech Pan nie ustaje w pięknych inicjatywach.

Pozostałe