Biłgoraj: Strzelali dla Niepodległej. Zawody w LO im. ONZ

  • 16.11.2018, 15:00
  • ak
Biłgoraj: Strzelali dla Niepodległej. Zawody w LO im. ONZ Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Gospodarze nie dali szans rywalom i wygrali zawody strzeleckie, które w Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ zorganizowano w czwartek (15 listopada). Rywalizacja odbyła się dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W turnieju wzięło udział 30 uczniów, członków szkolnych kół strzeleckich Ligi Obrony Kraju w województwie lubelskim. Strzelali z karabinków pneumatycznych. Najlepiej wypadli gospodarze.

Trzy pierwsze miejsca wywalczyły: Eliza Stopyra z wynikiem 238 punktów, Zuzanna Wnęk (236 pkt.) i Izabela Gura (231 punktów). Licealiści z Biłgoraja musieli uznać wyższość swoich szkolnych koleżanek. W kategorii chłopców zwyciężył Bartosz Jastrzębski (226 punktów), a kolejne miejsca zajęli Grzegorz Woźnica (209 pkt.) i Maciej Demucha (193 pkt.).

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła drużyna uczniów klas trzecich LO im. ONZ w składzie: Eliza Stopyra, Izabela Gura, Grzegorz Woźnica. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu, a trzecie uczniowie z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe