Grabowiec: Wygrała grą. Sukces Oliwii Adamczuk

  • 17.11.2018, 08:21 (aktualizacja 18.11.2018, 04:18)
  • ak
Grabowiec: Wygrała grą. Sukces Oliwii Adamczuk Fot. ZS w Grabowcu
Oliwia Adamczuk, uczennica Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu ma powody do zadowolenia. Została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie.

Oliwia wymyśliła i wykonała grę edukacyjną. Bo takie było zadanie uczestników Ogólnopolskiego Konkursu na Grę Edukacyjną ,,Moja Polska Niepodległa". Praca uczennicy z Grabowca rywalizowała z ponad 150 innymi nadesłanymi przez młodych ludzi z całej Polski. Gra Oliwii była na tyle ciekawa, że jury przyznało nastolatce trzecią nagrodę.

Podsumowanie konkursu odbyło się w zeszłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 1 w Lublinie. Organizatorami byli: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej, Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia, Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, Klub Inteligencji Katolickiej oraz Fundacja Instytut im. Kazimierza Wielkiego.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
absolwent
absolwent 18.11.2018, 15:03
Kończ szkołe i uciekaj z tego paciorkowa jak najdalej

Pozostałe