Zamość: Jak zabezpieczać imprezy masowe? Studenci na wykładzie w komendzie

  • 16.11.2018, 06:30
  • ak
Zamość: Jak zabezpieczać imprezy masowe? Studenci na wykładzie w komendzie Fot. KMP Zamość
Studenci III roku bezpieczeństwa narodowego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odwiedzili w czwartek (15 listopada) Komendę Miejską Policji w Zamościu. Podczas spotkania rozmawiali z mundurowymi o sposobach zapewnienia porządku publicznego i bezpieczeństwa w czasie imprez artystycznych oraz sportowych, zgromadzeń i manifestacji.

Policjanci omówili m.in. obowiązujące przepisy, ale też praktyczne aspekty zabezpieczenia tego rodzaju wydarzeń. Studenci mogli też poznać działania policji w zakresie zapobiegania oraz reagowania na różne sytuacje kryzysowe.

– Goście mieli także wiele pytań związanych z pracą w szeregach policji. Z zainteresowaniem słuchali opowieści na temat specyfiki pracy w poszczególnych wydziałach oraz obowiązujących aktualnie kryteriów przyjęć do służby – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe