Biłgoraj: Jak oni pięknie czytali. Wyniki konkursu w ZSBiO

  • 16.11.2018, 06:00
  • ak
Biłgoraj: Jak oni pięknie czytali. Wyniki konkursu w ZSBiO Fot. ZSBiO Biłgoraj
To była już jedenasta edycja Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania, którego organizatorem jest biblioteka Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Tegoroczna wpisała się Biłgorajski Tydzień Niepodległości.

Do finału, który odbył się w zeszłym tygodniu (6 listopada) zakwalifikowali się laureaci eliminacji szkolnych. Wszyscy czytali fragmenty "Nocy i dni" Marii Dąbrowskiej.

Jury nie miało łatwego zadania, wydając werdykt, ale ostatecznie zdecydowało, że pierwsze miejsce należy się Neli Fusiarz z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ,  Gabrieli Ciosmak Konradowi Knapikowi (oboje z ZSBiO).

Drugie miejsce zajęły wspólnie Gabriela Duma z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Alicja Dziwura z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, zaś trzecie Martyna Koman z LO im. ONZ.

Laureatki wyróżnień to: Aleksandra Kruk i Małgorzata Mazurek (Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju), Kamila Hyz (KLO) i Klaudia Zygmunt (RCEZ).

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe