Zamość: Żywa flaga skazanych. Uczcili niepodległość

  • 15.11.2018, 09:12 (aktualizacja 15.11.2018, 09:13)
  • ak
Zamość: Żywa flaga skazanych. Uczcili niepodległość Fot. por. Piotr Grabczak/ZK Zamość
Cała Polska świętowała 100-lecie odzyskania niepodległości. W obchody tej wyjątkowej rocznicy włączyli się również skazani z Zakładu Karnego w Zamościu.

To było symboliczne ukazanie miłości do ojczyzny. 60 skazanych, na dziedzińcu więzienia ustawiło się tak, że utworzyli "żywą" biało-czerwoną flagę.

"Każdy z uczestników biorący udział w przedsięwzięciu otrzymał na pamiątkę przypinkę Niepodległościową. Akcja w której uczestnictwo skazanych było dobrowolne utwierdza i uczy właściwe postawy oraz szacunek do Polski i symboli narodowych" – informuje por. Paweł Palikot z ZK w Zamościu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pis i or
Pis i or 15.11.2018, 10:22
Nawet stanac rowno krryminalisci nie potrafia

Pozostałe