Biłgoraj: Junior Max czy Top300? Kto zdobędzie siatkarski puchar?

  • 15.11.2018, 11:30
  • ak
Biłgoraj: Junior Max czy Top300? Kto zdobędzie siatkarski puchar?
Jutro (piątek, 16 listopada) w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju przeprowadzone zostaną finały Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości "O Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Biłgoraj" .

Zawody rozpocząć się mają o godz. 18. W meczu o trzecie miejsce spotkają się drużyny Axstone Zamość i Rondo Rzeczyce. O piątą lokatę w turnieju powalczą zaś siatkarze z UKS Leśnik oraz Nadleśnictwa Biłgoraj. Ostateczne starcie o miejsce na najwyższym podium to potyczka między ekipami Junior Max i Top 300. Ten mecz ma się planowo rozpocząć o godz. 20.

Siatkarze będą walczyć o miejsca na podium, ale na nagrody mogą też liczyć widzowie. Upominki są planowane dla tych, którzy prawidłowo wytypują wynik meczu finałowego.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe