Zamość: Światowy Dzień Wcześniaka. Co się wydarzy?

  • 15.11.2018, 08:12
  • ak
Zamość: Światowy Dzień Wcześniaka. Co się wydarzy? Fot. pixabay.com
Ratusz zostanie podświetlony na fioletowo, a w Ośrodku Rehabilitacyjnym dla Dzieci Niepełnosprawnych "Krok za Krokiem" odbędzie się wykład i impreza. Tak jutro (piątek, 16 listopada) obchodzony będzie w Zamościu Światowy Dzień Wcześniaka.

Obchody organizowane przez ośrodek "Krokiem za krokiem" (w godz. 11-13) odbędą się pod hasłem "Wcześniak w krainie baśni". Do udziału zapraszane są dzieci, które przyszły na świat za wcześnie, ich rodzeństwo i rodzice. Będą wspólne zabawy, ale również wykład dr n. med. Rafała Sapuły, wojewódzkiego konsultanta ds. rehabilitacji, który mówić będzie o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka.

W ramach obchodów Światowego Dnia Wcześniaka zamojski Ratusz zostanie podświetlony na fioletowo, co ma symbolizować solidarność z wcześniakami. 

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe