Zamość: Las na zdjęciach - zaproszenie na wernisaż

  • 17.11.2018, 06:31
  • ak
Zamość: Las na zdjęciach - zaproszenie na wernisaż
„Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz” - te słowa Alberta Einseina są mottem wystawy zdjęć, na której otwarcie zaprasza Zamojska Grupa Fotograficzna.

Wernisaż ma się odbyć w Zamojskim Domu Kultury w czwartek, 22 listopada o godz. 17.30. Zdjęcia członków ZGF będzie tu można później podziwiać do 17 grudnia.

Na ekspozycję składają się fotografie, które podczas swoich wypraw do lasu wykonali: Tadeusz Adamczuk, Henryk Andrzejewski, Agnieszka Bekier, Artur Buczyński, Bogdan Cabaj, Mirosław Chmiel, Michał Fandysz, Elżbieta Gnyp, Agnieszka Jakubowska, Anna Jakubowska, Janusz Kapecki, Ewa Marszalec, Stanisław Orłowski, Alina Ostasz, Tomasz Rybczyński, Katarzyna Sachajko, Elżbieta Saczuk i Mirosław Teterycz.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe