Zamość: Patriotyzm przez szachy - wyniki turnieju w MDK

  • 14.11.2018, 10:06
  • ak
Zamość: Patriotyzm przez szachy - wyniki turnieju w MDK Fot. pixabay.com
Dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się kolejny turniej z cyklu "Patriotyzm przez szachy".

Przy planszach zasiadło 34 zawodników. Rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych.

Wśród najmłodszych (klasy I-IV szkół podstawowych) wygrał Wojciech Wojciechowski z Zespołu Szkół Społecznych. Drugie miejsce zajął Krystian Kiszka, reprezentujący MDK Zamość, a trzecie Miłosz Wawrykiewicz ze Społeczniaka.

W grupie uczniów klas V-VIII miejsca na podium zajęli reprezentanci MDK: Maciej Krzyżak, Karol Prochowicz oraz Wiktor Kiełbiński. Zwycięzcą wśród uczniów szkół średnich był natomiast Dominik Pańko (MDK Zamość).

Koordynatorem i sędzią głównym turnieju był Andrzej Czochra, nauczyciel gry w szachy MDK Zamość.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 14.11.2018, 15:41
Brawo dla spoleczniaka

Pozostałe