Zamość: H&O Harmonia Obiektywna - zaproszenie na wernisaż

  • 14.11.2018, 09:34 (aktualizacja 14.11.2018, 09:40)
  • red.
Zamość: H&O Harmonia Obiektywna - zaproszenie na wernisaż Fot. Roman Timofiejuk
Od najbliższego piątku (16 listopada) w Galerii Fotografii Ratusz przy Rynku Wielkim w Zamościu czynna będzie nowa wystawa. Na ekspozycję zatytułowaną "H&O Harmonia Obiektywna" składają się zdjęcia autorstwa Romana Timofiejuka.

Piątkowy wernisaż zaplanowano na godz. 16. Autor zdjęć weźmie w nim udział. Wystawę organizuje Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne.

Roman Timofiejuk to współczesny polski artysta fotografik, mieszka w Gdyni. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików, należy też do Stowarzyszenia Morsy Gdyńskie, i Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Fotografią zajmuje się ok. 42 lata, a w jego dorobku artystycznym jest wiele indywidualnych i zbiorowych wystaw oraz udział w różnych konkursach i projektach fotograficznych. Obecnie tworzy fotografie przeważnie czarno-białe, ale koloru nie unika. Poszukując nowych inspiracji odwiedził Węgry, Rosję, Kanadę, Singapur, wyspy greckie Rodos i Kretę, San Marino, Bułgarię, Włochy, wyspy Kanaryjskie, Tajlandię, Francję, Majorkę. Fotografowanie przestrzeni jest jego ulubionym zajęciem. Interesuje się cyfrowym przetwarzaniem fotografii i jej zastosowaniem w różnych technikach twórczych.

Wystawa w Galerii Fotografii Ratusz będzie czynna do 13 grudnia.

 

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe