Galeria Rynek

  • 13.11.2018, 23:49 (aktualizacja 14.11.2018, 00:23)
  • bw
Galeria Rynek Galeria Rynek - nominowany w kategorii Duże przedsiębiorstwo
Centrum Handlowo-Usługowe Galeria Rynek powstało w 2009 roku z zaangażowania wielu ludzi, w tym głównie lokalnego przedsiębiorcy Kazimierza Podhajnego. Siedziba Galerii Rynek mieści się przy ulicy Traugutta 1 w Tomaszowie Lubelskim. Galeria zatrudnia ponad 420 pracowników, co czyni z niej lokalnego lidera handlu i przedsiębiorczości.

Determinacja prezesa Galerii Kazimierza Podhajnego w budowaniu znaczącej pozycji firmy przyniosła efekty. Obiekt od samego początku cieszył się zainteresowaniem firm chętnych do otwarcia i prowadzenia tu swoich salonów. Firma podejmując tę decyzję, stała się bezkonkurencyjna na lokalnym rynku.

Elastyczność, umiejętność analizy sytuacji rynkowej i podejmowania strategicznych decyzji sprawiły, że przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia co roku odnotowuje znaczny wzrost zysku.

Od pierwszych dni po otwarciu obiekt bardzo dobrze funkcjonuje, dając dużo satysfakcji zarówno właścicielowi, jak też najemcom oraz klientom. Zgodnie z dewizą Kazimierza Podhajnego, że "droga do sukcesu jest zawsze w budowie" na początku stycznia 2015 r. rozpoczęły się prace nad rozbudową "Galerii Rynek" w celu stworzenia jedynego w rejonie centrum rozrywkowo-handlowego. Galeria Rynek po rozbudowie zyskała dodatkową powierzchnię handlową, nowoczesną elewację oraz podziemny parking. Powstał obiekt na miarę XXI wieku.

– Już w momencie budowania pierwszej części obiektu zakładałem, że kiedyś będę powiększać Galerię Rynek, chociaż na początku, kiedy powstawał pierwszy budynek, mało kto wierzył w sukces tego przedsięwzięcia. Osiągnęliśmy sukces, ponieważ udało mi się przewidzieć pewne tendencje i potrzeby ze strony lokalnego rynku – dodaje Kazimierz Podhajny.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe