Rozpoczynamy II edycję plebiscytu Perły Biznesu!

  • 13.11.2018, 14:25 (aktualizacja 19.11.2018, 13:41)
  • red.
Rozpoczynamy II edycję plebiscytu Perły Biznesu!
Rozpoczynamy II edycję naszego plebiscytu. Wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz produktom, ale też samorządom przyznany zostanie honorowy tytuł Perły Biznesu. Laureaci uhonorowani będą podczas wielkiej Gali Perły Biznesu.

Na łamach "Kroniki Tygodnia" prezentować będziemy kandydatów w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku 2018 oraz Inwestor Roku 2018 (w tej kategorii uhonorujemy nie tylko przedsiębiorców, ale też samorządy, które miały wyjątkowe dokonania na tym polu).

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasador Biznesu. W ten sposób uhonorowane będą osoby pochodzące z Zamojszczyzny, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały w 2018 r. na rzecz rozwoju regionu. Ambasadorem może także zostać firma, która rozsławia Zamojszczyznę dzięki swojej działalności, ale też samorząd.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, poprzez dział reklamy: 

Marta Prończuk, tel. 508 400 598,

Jacek Milczuk, tel. 885 851 163, 

Jolanta Wojtak, tel. 665 751 702, 

Sara Tujaka, tel. 669 494 080,

a także skrzynkę e-mail: [email protected]

W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie na kuponach z "Kroniki Tygodnia". Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Perły Biznesu. 

W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów. Całość zakończy wielka gala.

Patronat honorowy nad II edycją plebiscytu objęły miasta: Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów i Tomaszów Lubelski. 

Nominowanych do każdej z 10 kategorii będzie można śledzić, rozwijając zakładkę ''Perły Biznesu 2018'' w menu głównym portalu i wybierając odpowiednią kategorię. 

Wydarzenia, nominowanych i zwycięzców I edycji Pereł Biznesu możecie Państwo śledzić w archiwalnej stronie: TUTAJ 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe