Tarnogród: Grupa teatralna z TOK nagrodzona

  • 13.11.2018, 14:03
  • lew
Tarnogród: Grupa teatralna z TOK nagrodzona
Członkowie Teatru Młodszych TOK SZOK z Tarnogrodu zdobyli drugie miejsce podczas XII Przeglądu Sztuki Rozrywkowej "O Złotą Beczkę Śmiechu" Kabaretonik 2018 w Lubaczowie.

Impreza odbyła się 30 października w podkarpackim Lubaczowie. Działający przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury Teatr Młodszych TOK SZOK wystąpił z przedstawieniem "Kopciuszka XXI wieku", którego scenariusz napisały członkinie zespołu Magdalena Komosa i Otylia Antolak. Dziewczyny w zabawny sposób zestawiły tradycyjne wyobrażenie o Kopciuszku z realiami XXI wieku (Facebook, Instagram, RODO itp.).

Spektakl bardzo spodobał się publiczności i został ciepło przyjęty przez jurorów, czego dowodem jest otrzymana druga nagroda, czyli "Srebrna Beczka Śmiechu". Przedstawienie wyreżyserowała opiekunka zespołu Monika Komosa.

Laureaci otrzymali nagrody pieniężne i rzeczowe oraz okolicznościowe dyplomy.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe