Józefów: Pobiegli dla Niepodległej

  • 12.11.2018, 08:30 (aktualizacja 14.11.2018, 08:30)
  • ak
Józefów: Pobiegli dla Niepodległej Fot. pixabay.com
Prawie 120 osób stanęło na starcie biegów ulicznych, które w Józefowie zorganizowano dla uczczenia 100-lecia polskiej niepodległości. Wyścigi odbyły się w czwartek (8 listopada)

W zawodach wzięła udział młodzież z józefowskich szkół podstawowych. Biegaczki i biegacze rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Wśród najmłodszych dziewcząt (z rocznika 2008 i młodsi) wygrała Dominika Droździel, za nią na metę dotarła Aleksandra Trześniowska, a trzecia była Katarzyna Skałecka (wszystkie z SP Józefów). W grupie chłopców najszybszy był Jakub Droździel, a drugi Kacper Świstek (obaj z SP Józefów), zaś trzeci dobiegł Szymon Berdzik z SP Stanisławów.

W kategorii dziewcząt z roczników 2006 i 2007 kolejność była następująca: Gabriela Bieg (SP Majdan Nepryski), Aleksandra Pastuszek (SP Józefów), Anita Margol (SP Majdan Nepryski). Rywalizację chłopców wygrał Tomasz Bodys z SP Józefów, który wyprzedził Patryka Ćwika z SP Majdan Nepryski i kolejnego ucznia tej szkoły - Daniela Serafina.

W ostatniej grupie wiekowej (roczniki 2003, 2004 i 2005) najszybsza była Justyna Momot z SP Stanisławów, a za nią na mecie zameldowały się Martyna Biszczanik i Aleksandra Pogudz (obie z SP Józefów). W kategorii chłopców triumfował Bartosz Serafin z SP Majdan Nepryski, który wyprzedził swoich szkolnych kolegów Nataniela Garbca i Marcela Marca.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe