Zamość: Śpiewali dla Niepodległej. Patriotyczny happening I LO (ZDJĘCIA, FILM)

  • 09.11.2018, 12:21 (aktualizacja 09.11.2018, 12:31)
  • ak
Zamość: Śpiewali dla Niepodległej. Patriotyczny happening I LO (ZDJĘCIA,… Fot. A. Szewc
Z inicjatywy młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbył się dzisiaj (piątek, 9 listopada) happening patriotyczny "Śpiewaj z Pierwszym dla Niepodległej".

Wydarzenie zorganizowano na Rynku Solnym. Młodzi ludzie, ich wychowawcy i nauczyciele przyszli tutaj z biało-czerwonymi flagami. Mieli też kotyliony w barwach narodowych. Punktualnie o godz. 11.11, w nawiązaniu do daty 11 listopada, symbolizującej 100-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, odśpiewali hymn. Odbył się też koncert pieśni patriotycznych.

 

WIĘCEJ O UROCZYSTOŚCIACH Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI I WYDARZENIACH W CAŁYM REGIONIE PRZECZYTASZ TUTAJ.

ak

Zdjęcia (25)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe