Zamość: Stłuczka na egzaminie na prawo jazdy

  • 9.11.2018, 11:36 (aktualizacja 09.11.2018 12:31)
  • ak
Zamość: Stłuczka na egzaminie na prawo jazdy Fot. KMP Zamość
18-latek z powiatu tomaszowskiego na pewno na długo zapamięta swój egzamin na prawo jazdy. Bo stracił panowanie nad kierownicą samochodu i wjechał nim w płot. Egzaminator trafił do szpitala.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w Zamościu w czwartek (8 listopada). 18-letni kandydat na kierowcę pomyślnie zdał część egzaminu na prawo jazdy na placu manewrowym i ruszył w miasto. Jazdę zakończył na ulicy Olchowej podczas skrętu w Lazurową, gdy wjechał suzuki w... ogrodzenie posesji.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Zamościu przy ul. Olchowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w czasie egzaminu na prawo jazdy kierujący samochodem marki Suzuki skręcając w ul. Lazurową uderzył w ogrodzenie posesji. 

– Prawdopodobną przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości i techniki jazdy do posiadanych umiejętności w czasie zmiany kierunku jazdy – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Dodaje, że zdającemu nic się nie stało. Do szpitala trafił egzaminator. Na szczęście po badaniach okazało się, że i on nie został poważnie ranny. Doznał tylko ogólnych potłuczeń. Zarówno on, jak i młody kierujący byli trzeźwi. Rozstrzygnięciem sprawy zajmie się sąd.

CZYTAJ TAKŻE: STŁUCZKA NAUKI JAZDY NA UL. PARTYZANTÓW

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arkadiu
Arkadiu 13.11.2018, 13:46
Mysle ze ta osoba prawko to moze dostac.. ale co najwyzej z clubcardu :D
Merkury
Merkury 12.11.2018, 21:39
Osoba nie została przygotowana, żeby iść na egzamin państwowy i nie ma na to wytłumaczenia.
Mistrz Kiery
Mistrz Kiery 11.11.2018, 13:09
Ludzie z zmc jezdza jak dałny a jak widze ltm albo lhr to mi sie scyzoryk w domu otwiera
Jolka
Jolka 10.11.2018, 13:32
W każdym rejonie znajdzie jakaś czarna owca pytanie co robił egzaminator w tym czasie dlaczego nie zareagował mają hamulec awaryjny po swojej stronie to czemu go nie użył może się bawil telefonem komórkowym bo innego wytłumaczenia nie widzę
ferdi
ferdi 13.11.2018, 09:33
Jedno zasadnicze pytanie, kto przygotowuje takiego kursanta do egzaminu państwowego? szkoła jazdy czy egzaminator że się czepiacie i szukacie winnego. Przez trzydzieśći godz. można się nauczyć przynajmniej podstawy.
Ble ble
Ble ble 10.11.2018, 12:58
Jeździć w Zamosciu to tragedia ... pochodze z Hrubieszowa i nie jestem niedzielnym kierowca Warszawa Lublin bardzo czesto odwiedzam ale Zamosc to banda debili co robia na drodze co chca syt ok 20 25 metrow od pasow pan na drugim pasie jadacy przede mna w tym samym kierunku zatrzymuje sie na jezdnie wchodzi rodzina z dziecmi a jakis debil wyprzedza mnie nale wjezdza przede mnie i ledwo zatrzymuje sie przed wozkiem brawo ale coz udalo mu sie mnie wyprzedzic naleza mu sie oklaski
Ja
Ja 10.11.2018, 08:34
Dzieciak nie opanował mocy. Demon przednionapędowy go przerósł. Pewnie na gazie w zakręcie albo odpuszczony hamulec przy dochamowaniu.
BOR
BOR 10.11.2018, 07:06
Może chciał dostać się do Slużby Ochrony Państwa😁
Wątroba
Wątroba 10.11.2018, 06:46
Ktoś wie czy zdal??🤔🤔🤔
Kaśka
Kaśka 10.11.2018, 00:04
A gdzie egzaminator był na insta czy fb?? Przecież oni tacy super to chyba Pan egzaminator powinien przewidzieć sytuację i zareagować.
III
III 10.11.2018, 11:05
A egzaminator to MUSI czekać aż PRAWIE się stanie bo mu potem równie mądra jak Ty pani z UM napisze źe o 2sekundy za wcześnie interweniował...no i stało się... Skąd masz miedzę o egzaminowaniu?
Z insta czy z fb??
as
as 9.11.2018, 23:36
A gdzie reakcja egzaminatora, przecież ma hamulec, może złapać za kierownicę? To jest coś nie tak.
Zmc
Zmc 9.11.2018, 17:57
Haha grubo a egzaminator czego nie zareagowal? Chodza wożą sie lamusy po tym wordzie a jedyne co umia to pic kawe i dlubac w nosie podczas egzaminu ..... powinien word go wy...... za doprowadzenie do kolizji ..
no LTM
no LTM 9.11.2018, 16:44
Niedoszły LTM -owiec i wszystko jasne....moim zdaniem Tomaszowiacy powinni miec zakaz wjazdu do ZmC, zrobić dla nich duży. Parking w Łabunkach i stamtąd dowozić do miasta busami.
Wściekła
Wściekła 11.11.2018, 11:55
Lecz się debilu,ja pochodzę z Tomaszowa i jeżdżę po całym świecie samochodem .Mieszkajac w Zamościu widziałam jak Zamościanie celowo zajeżdżają ludziom drogę na innych rejestracjach.Znalazł się Hrabia z wielkiego miasta.A sam pewnie przed Lublinem samochód zostawia
Pepe
Pepe 9.11.2018, 19:54
Baranie jeden ja też jestem z Zamościa i jak przyjeżdżam do domu to sie boję wyjezdzac na miasto jak widze jak sasiedzi i znajomi tutaj jeżdżą masakra NIEDZIELNI KIEROWCY Wiedza tylko jak dojechac do marketu
Popatrz jal jeżdżą twoi znajomi a pozniej oceniaj innych ludzi . Z pewnością sam taz tak jeździsz
Xyz
Xyz 10.11.2018, 07:49
Tomaszów Hrubieszów jedną chwła i tak Zamościanie wiedzą swoje że tomaszowiaki nie mają kwalifikacji do prowadzenia pojazdów mechanicznych a na drodze.
.
. 9.11.2018, 19:28
A moze Ciebie powinni wozic tym busem
Alalal
Alalal 9.11.2018, 17:53
Chlopak najwyraźniej potrzebował kilku godzin jazd. W Zamościu to dopiero "kultura" jazdy, jeździcie jak chcecie i jak wam sie tylko podoba nie zwracajac uwagi na innych uczestników ruchu, znaki drogowe to dla was nowość a co dopiero mówiąc o znajomosci włączania kierunkowskazów, bo przecież wy nie musicie wielcy panicze z Zamościa.
Bodek
Bodek 9.11.2018, 17:34
Powaliło was z tymi rej. Tak mam LTM jeżdżę po całej Europie i ty niuniu choćbyś zliczył zrobione kilometry z całej twojej rodziny to i tak połowę tego co ja robię nie będzie . He he czyżby w Polsce wypadki powodowali tylko kierowcy z LTM ? Może jednak wychodzą z was jakieś kompleksy mistrzowie kierownicy?
LTM
LTM 9.11.2018, 17:30
To nie LTM - owiec czytaj ze zrozumieniem oszołomie...
B
B 9.11.2018, 14:56
Dobrze jest zrzucić winę na miejsce pochodzenia. Dojrzałe
clips
clips 9.11.2018, 14:01
Tak uczą w Tomaszowie Lub.
wiesio
wiesio 9.11.2018, 13:32
Masakra,po tak tragicznym wypadku egzaminatora powinno do szpitala zabrać pogotowie lotnicze. Obdarty zdeżak i tyle
Kursant
Kursant 9.11.2018, 12:54
Chyba nie zdal
Ehhh
Ehhh 9.11.2018, 12:35
Powiat tomaszowski. Czemu mnie to nie dziwi. LTMy jeżdżą jak chcą po Zamościu, znaki i przepisy ruchu drogowego są im niepotrzebne.
Ahh
Ahh 9.11.2018, 13:31
Zapomniales chyba dodac ze wiekszosc kierowców z Zamościa i okolic prawko wygrala w chipsach . Jak wjezdzaja na jakiekolwiek "rondo"czy skrzyzowanie to klapki na oczach i moze sie uda przejechać .
on
on 13.11.2018, 15:11
koniecznie na rondzie kierunkowskaz w LEWO !!!!!!
Hehhh
Hehhh 9.11.2018, 15:24
Czyli zaliczasz sie do tej wiekszosci co wygrala prawko w chipsach ? Bo z tego co zauwazylam ludzie z okolic i z Zamościa normalnie jezdza. Czasem sie zdarzy cos inaczej. Najwidoczniej musisz miec prawko z chipsów skoro masz takie zdarzenia, które pewnie sam powodujesz.
Miszcz
Miszcz 11.11.2018, 13:13
Mnie najbardziej ***a jak LZ po zamościu 40 km/h jedzie przeciez przez miasto to mozna spokojnie 70 km/h bo policja nigdzie nie stoi chyba ze predkosc jest adekwatna do umiejetnosci
Hana
Hana 9.11.2018, 12:01
A gdzie był w tym czasie egzaminator?! Myślami oczywiście, bo ciałem jak wynika z artykułu w aucie. Masakra jakaś!
Ola
Ola 10.11.2018, 01:46
Egzaminator zamyślony był pewnie jakimiś fantazjami 😉

Pozostałe