Zamość: Niepodległa na plakacie - konkurs w Bibliotece Pedagogicznej rozstrzygnięty (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 09.11.2018, 08:06
  • ak
Zamość: Niepodległa na plakacie - konkurs w Bibliotece Pedagogicznej rozstrzygnięty (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. Biblioteka Pedagogiczna Zamość
Oliwia Wróbel, uczennica Szkoły Podstawowej w Wólce Wieprzeckiej wygrała zorganizowany przez zamojską Bibliotekę Pedagogiczną konkurs na plakat "Niepodległa".

Swoje prace zgłaszali do niego uczniowie starszych klas szkół podstawowych z powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego. W sumie jury poddało ocenie aż 112 plakatów i uznało, że autorką najciekawszego jest Oliwia Wróbel z SP w Wólce Wieprzeckiej. Drugie miejsce zajęła jej szkolna koleżanka Weronika Dębska, a trzecie Maria Świst ze szkoły w Bodaczowie.

Laureatkami wyróżnień zostały: Amelia Perz (SP w Lubyczy Królewskiej), Angelo Dziwura (SP nr 3 Biłgoraj), Alicja Pawlos (SP w Woli Różanieckiej) i Aleksandra Bednarz (SP nr 1 Szczebrzeszyn).

Patronat honorowy nad konkursem sprawowali: Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski, Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak i Poseł na Sejm RP Jarosław Sachajko. Jednym z patronów medialnych jest redakcja Kroniki Tygodnia.

Konkurs został zrealizowany w ramach przedsięwzięcia "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo...” - 100 lat niepodległości dofinansowanego przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego w Konkursie „Na 100 Niepodległa”.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród zaplanowano na godz. 10 28 listopada w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu na ul. Sienkiewicza 5.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe