Skierbieszów: Komputerowy kurs za darmo. Rusza rekrutacja

  • 8.11.2018, 10:24
  • ak
Skierbieszów: Komputerowy kurs za darmo. Rusza rekrutacja Fot. pixabay.com
To oferta dla mieszkańców gminy Skierbieszów, którzy skończyli już 25 lat. Mogą zapisywać się na darmowy kurs komputerowy.

Szkolenie odbędzie się jeszcze w tym roku, a rekrutacja do niego rozpocznie się 3 i potrwa do 14 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona i o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisywać się należy osobiście w pokoju nr 5 Urzędu Gminy Skierbieszów. Po więcej informacji można telefonować na nr: 84 621 36 08.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zigi
zigi 8.11.2018, 18:42
popieram takie inicjatywy!!! wieś pomału staje się otwarta na informatyzację, nikt nie powie że dziura zabita dechami!!!

Pozostałe