Gm. Hrubieszów: Bawili się wierszem. Konkurs w GOK rozstrzygnięty

  • 10.11.2018, 15:02
  • ak
Gm. Hrubieszów: Bawili się wierszem. Konkurs w GOK rozstrzygnięty Fot. GOK Wołajowice
Amelia Bucoń, Krzysztof Tarasiuk i Lena Lalik byli najlepsi w swoich kategoriach wiekowych podczas Turnieju Sztuki Słowa "Zabawa z wierszem", który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach.

W konkursowe szranki stanęło 29 recytatorów ze szkół i przedszkoli gminy Hrubieszów. O nagrody walczyli w trzech kategoriach wiekowych.

Wśród najmłodszych (3-5 lat) wygrała Amelia Bucoń, a pozostałe nagrody otrzymali Dawid Dąbrowski i Jakub Sarzyński. W kategorii uczniów zerówek i klas pierwszych najlepszy był Krzysztof Tarasiuk, drugie miejsce zajęła Sabina Średzińska, a trzecie Lena Stefańska. W kategorii uczniów klas II-III wygrała Lena Lalik przed Wiktorią Skubis i Natalią Gąsiorowską.

Konkurs odbył się pod koniec października.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe