Krynice: Wiktoria Stopa w finale ogólnopolskiego festiwalu "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"

  • 8.11.2018, 08:00
  • ak
Krynice: Wiktoria Stopa w finale ogólnopolskiego festiwalu "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"
Wiktoria Stopa, wychowanka ogniska muzycznego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Krynicach wystąpi w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka".

Młoda wokalistka, wspólnie z trójką innych wychowanków ogniska przy GOK w ostatni weekend wzięła udział w eliminacjach do tego festiwalu. Przesłuchania odbyły się w Janowie Lubelskim. Wypadła bardzo dobrze i pojedzie na finał do Krakowa. Śpiewu w GOK w Krynicach uczy się pod kierunkiem Romana Śliwińskiego.

Koncert finałowy odbędzie się w najbliższy weekend (10-11 listopada). Wystąpią w nim najlepsi wokaliści ze wszystkich eliminacji, które odbywały się w województwach wielkopolskim, małopolskim, świętokrzyskim, mazowieckim, śląskim i lubelskim. 

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe