Biłgoraj: Dzień Jesiennego Liścia w SP nr 5 dla Kuby

  • 03.11.2018, 09:00
  • ak
Biłgoraj: Dzień Jesiennego Liścia w SP nr 5 dla Kuby
To już tradycja, że Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju organizuje charytatywne imprezy pod hasłem Dzień Jesiennego Liścia. Tegoroczna, zaplanowana na przyszłą sobotę (10 listopada) odbędzie się dla Kuby Brodziaka.

Kuba zmaga się ze skutkami wirusowego zapalenia mózgu. Choroba sieje spustoszenie w jego organizmie. Chłopiec wymaga stałego leczenia i rehabilitacji. Na tę terapię potrzebne są duże pieniądze. Społeczność biłgorajskiej SP nr 5 postanowiła pomóc Kubie i jego najbliższym. Dochód z sobotniej imprezy zostanie przekazany rodzinie chłopca.

Dzień Jesiennego Liścia rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do 13. W programie występy artystyczne, aukcje, kiermasz ciast, sprzedaż rękodzieła i jesienna kawiarenka.

Honorowy patronat nad imprezą objęła Agata Kornhauser-Duda, żona prezydenta RP.

 

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe