Werbkowice: Bezpłatne porady prawne. Sprawdź harmonogram na listopad

  • 03.11.2018, 08:00
  • ak
Werbkowice: Bezpłatne porady prawne. Sprawdź harmonogram na listopad Fot. pixabay.com
W listopadzie mieszkańcy gminy Werbkowice, jak co miesiąc, będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych oferowanych dla nich przez współpracującą z gminą Kancelarię Adwokacką Andrzeja Deca.

Wyznaczono już cztery dni, kiedy mieszkańcy Werbkowic i okolic będą mogli spotkać się z prawnikami. Porady świadczone są w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w godz. 11-13. Najbliższe dyżury zaplanowano na czwartek (8 listopada), piątek (16 listopada), piątek (23 listopada) i czwartek (29 listopada).

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Urzędu Gminy Werbkowice lub pod numerem tel. 84 657 20 80 wewn. 45.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nenna
nenna 13.01.2019, 18:22
Oprócz takich porad warto wspomnieć o takich portalach jak na przykład prawnikonline24.pl są to płatne porady, ale musimy pamiętać że nie każdy łapie się na darmowe. Ja sama nie raz korzystałam z podobnej pomocy online, gdy miałam na szybko jakieś pytanie do prawnika.

Pozostałe