Gm. Zamość: Piłkarki Suchowiczteam najlepsze w turnieju ”Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

  • 01.11.2018, 16:10
  • ak
Gm. Zamość: Piłkarki Suchowiczteam najlepsze w turnieju ”Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam Wólka Panieńska były najlepsze podczas gminnych eliminacji turnieju ”Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i wezmą udział w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

Zawody rozegrano w zeszły czwartek (25 października) w hali szkoły w Płoskiem. Podopieczne Wojciecha Suchowicza wygrały w każdej z kategorii wiekowych.

W rozgrywkach U-10 pokonały szkolną drużynę gospodarzy wynikiem 3:1 po golach Natalii Tymury i Ady Kliszcz. Natomiast w kategorii U-12 triumfowały nad SP Płoskie aż 8:0 po bramkach Martyny Nowosad, Jagody Wróbel, Roksany Kozłowskiej i Oliwii Bzówka.

Piłkarki Suchowiczteam U-10 grały w składzie: Marlena Sołtys, Emilia Wiatrzyk, Zuzanna Bednarska, Patrycja Dziduch, Ada Kliszcz, Ola Momot, Natalia Tymura.
Skład Suchowiczteam U-12 był następujący: Martyna Nowosad, Aleksandra Bednarz, Jagoda Wróbel, Oliwia Bzówka, Roksana Kozłowska, Marta Sierkowska, Milena Skiba, Sara Sołtys, Alicja Krępińska.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe