Zamość: Aż 63 dawców po akcji w I LO

  • 31.10.2018, 11:00
  • ak
Zamość: Aż 63 dawców po akcji w I LO Fot. I LO Zamość
Dokładnie 63 osoby dołączyły do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego. To efekt akcji, którą 25 października wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego zorganizowali wspólnie z Fundacją DKMS.

Inicjatorkami przedsięwzięcia były licealistki Magda Kmieć i Aleksandra Paszko. Z pomocą w organizacji przyszli: Karolina KrawczyńskaDaria PiwkoMarta OżógOliwia RadomskaKatarzyna PawłowskaAleksandra Joniec,  Paulina KierepkaMartyna Kawałko i Wojciech Piwkowski. Koordynatorem akcji była pani Agnieszka Niańko. Wśród zarejestrowanych dawców znaleźli się nie tylko uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, ale też zamościanie, którzy odpowiedzieli na apele młodzieży o włączenie się do akcji.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe