Tyszowce: Przy szkole będzie bezpieczniej

  • 01.11.2018, 08:00
  • roh
Tyszowce: Przy szkole będzie bezpieczniej
Przy Szkole Podstawowej w Tyszowcach oraz Szkole Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Lubelskim powstaną aktywne przejścia dla pieszych. Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim pozyskał na ich budowę pieniądze z fundacji "Orlen – Dar Serca".

Dofinansowanie w wysokości 15 tys. zł Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim pozyskał z konkursu "Moje miejsce na Ziemi", który ogłosiła fundacja "Orlen – Dar Serca". Pomysł na wykonanie aktywnych przejść dla pieszych na drogach powiatowych przy szkołach w Tyszowcach (ul. Kościelna) i w Tomaszowie Lubelskim (ul. Kopernika) zyskał akceptację kapituły.

"Aktywne przejścia dla pieszych" powstaną wiosną. Prace będą polegać na ustawieniu zestawu znaków D-6 ("przejście dla pieszych") z tabliczką T-27 (tzw. Agatka) na fluorescencyjnej tablicy oraz lamp błyskowych umieszczonych nad znakami.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe