Tomaszów Lubelski: Ta współpraca się opłaca. Stypendia dla uczniów ZS nr 4

  • 26.10.2018, 13:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Ta współpraca się opłaca. Stypendia dla uczniów ZS…
Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego współpracuje już oficjalnie z Grupą Oscar, która ma swoje przedstawicielstwo w Tomaszowie Lubelskim.

Umowa w tej sprawie została podpisana w zeszłym tygodniu przez dyrektora ZS nr 4 Janusza Jońca i prezesa Grupy Oscar Lesława Kapkę. Porozumienie to ma zachęcić młodych ludzi do kształcenia się w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik logistyk, kierowca mechanik i mechanik pojazdów samochodowych. Już w dniu podpisana umowy 11 uczniów technikum i 4 uczniów szkoły branżowej otrzymało stypendia z programu „Oscar – najlepsi zawsze z nami”.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe