Gm. Werbkowice: W Turkowicach powstanie Dom Seniora?

  • 26.10.2018, 06:00
  • ak
Gm. Werbkowice: W Turkowicach powstanie Dom Seniora? Fot. UG Werbkowice
Podczas zaplanowanego na dzisiaj (26 października) posiedzenia komisji stałych Rady Gminy Werbkowice ma być dyskutowany pomysł utworzenia w dawnej szkole w Turkowicach Domu Seniora.

Taką placówkę chciałoby utworzyć Stowarzyszenie Aktywnych Obywateli „SAOB” z podzamojskich Chomęcisk Dużych. Jego przedstawiciele zwrócili się do wójta z propozycją odkupienia od gminy nieruchomości w Turkowicach.

Jak czytamy w komunikacie na stronie internetowej UG, ustawa o samorządzie gminnym zakłada, że zgodę na sprzedaż gminnej nieruchomości zgodę musi wyrazić RG. Dziś wniosek stowarzyszenia z Chomęcisk zostanie przedstawiony radnym na wspólnym posiedzeniu komisji stałych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe