Krynice: Deklamowali wiersze dla Niepodległej. Kto przeszedł dalej? (ZDJĘCIA)

  • 28.10.2018, 11:18
  • ak
Krynice: Deklamowali wiersze dla Niepodległej. Kto przeszedł dalej? (ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
Już wiadomo, kto będzie reprezentował gminę Krynice podczas powiatowego etapu Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej „Dla Niepodległej”. Eliminacje powiatowe odbyły się w środę (24 października) w bibliotece.

W przesłuchaniach konkursowych wzięli udział recytatorzy z gminnych szkół. Nominację do kolejnego etapu zyskali recytatorzy z Huty Dzierążyńskiej i Krynic. 

Spośród najmłodszych (klasy I-III) najlepiej wypadli Szymon Flak i Milena Kościuk ze Szkoły Podstawowej w Krynicach. Z kolei w grupie uczniów klas IV-VI nagrodzeni zostali: Marcin Kukiełka i Krystian Kancir z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Hucie Dzierążyńskiej oraz Sebastian Magryta z SP w Krynicach. Zaś w najstarszej kategorii (klasy VII-VIII) jurorzy przyznali nagrody Emilii Buczak, Aleksandrze Gałce i Aleksandrowi Matuszakowi z Krynic.

Komisja konkursowa zdecydowała, że do kolejnego etapu, który na 8 listopada jest planowany w Tomaszowie Lubelskim przechodzą: Szymon Flak, Marcin Kukiełka, Sebastian Magryta, Krystian Kancir, Aleksander Matuszak, Emilia Buczak i Aleksandra Gałka. 

ak

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe