Łukowa: Po 50 latach małżeństwa świętowali złote gody

  • 25.10.2018, 15:19 (aktualizacja 26.10.2018, 06:04)
  • ak
Łukowa: Po 50 latach małżeństwa świętowali złote gody Fot. UG Łukowa
Piętnaście małżeństw z gminy Łukowa obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia wspólnego życia. Na początku miesiąca gmina zorganizowała dla nich uroczystość złotych godów.

Spośród wszystkich jubilatów zaproszenie do udziału w uroczystościach przyjęli: Halina I Jan Baryłowie, Krystyna i Henryk Buczkowie, Stefania i Jan Czerniakowie, Eugenia i Henryk Dzikoniowie, Wanda i Bronisław Gochowie, Stefania i Stanisław Grzywowie, Leokadia i Stanisław Kozyrowie, Karolina i Henryk Matysiakowie oraz Krystyna i Marian Myszkowie.

Życzenia jubilatom składał wójt Stanisław Kozyra, a specjalny program artystyczny przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łukowej pod kierunkiem Anny Duńko. Wszyscy dostojni jubilaci zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta RP.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe