Gm. Adamów: Wędkarzom lepiej. W Jacni budują im pomosty

  • 24.10.2018, 10:00
  • ak
Gm. Adamów: Wędkarzom lepiej. W Jacni budują im pomosty Fot. UG Adamów
Jeden duży pomost już jest, pojawią się kolejne mniejsze. Są budowane głównie z myślą o wędkarzach, ale korzystać z nich będą oczywiście wszyscy odwiedzający zalew w Jacni (gm. Adamów).

Inwestycję zleciła do realizacji gmina. Prace przy budowie pomostów dla wędkarzy przy zbiorniku wodnym w Jacni zbliżają się już ku końcowi. Jeden duży pomost już jest, a wykonawca zbuduje jeszcze trzy małe do cumowania drobnego sprzętu pływającego. W planach jest jeszcze montaż oświetlenia przy głównym pomoście, a także montaż tzw. „licznika gości”.

Zadanie jest realizowane z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze 2014 – 2020” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”.


CZYTAJ TAKŻE: TĘŻNIA SOLANKOWA NAD ZALEWEM W JACNI

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 24.10.2018, 12:00
Bajoro
Człek z ZamTop-u
Człek z ZamTop-u 24.10.2018, 10:49
Wygląda że to typowy zbiornik rekreacyjny- wygolone trawniczki wokół, pomosty, rowerki. Szkoda że na małej części linii brzegowej nie zostawiają pasa trzcinowisk dla ptaków wodnych lub małej wysepki( lub pływającej platformy). Jeżeli jednak właściciel pomyślał i o ptakach to gratuluję eko myślenia. Widok bytujących na zbiorników ptaków to także odpoczynek estetyczny dla ludzi.

Pozostałe