Wybory samorządowe 2018: Jak głosowano w gminach powiatu zamojskiego?

  • 22.10.2018, 15:36 (aktualizacja 22.10.2018, 15:42)
  • bn
Wybory samorządowe 2018: Jak głosowano w gminach powiatu zamojskiego?
Mamy informacje o wynikach wyborów w kolejnych gminach powiatu zamojskiego. Gdzie skończyło się na pierwszej turze, a gdzie będzie dogrywka?

W gminie Komarów Osada wybory wygrała Wiesława Sieńkowska. Głosowały na nią 1604 osoby. Natomiast na Witolda Piotra Maruchę oddały głos 1023 mieszkańców.

W gminie Łabunie odbędzie się druga tura wyborów. Zmierzą się w niej: Antoni Wojciech Turczyn (zagłosowały na niego w pierwszej turze 1303 osoby) oraz Mariusz Kukiełka (944 głosy).

Z naszych informacji wynika natomiast, że dogrywki nie będzie w gminie Sułów. Tam na kolejną kadencję wójtem zostaje Leon Bulak.

Druga tura wyborów odbędzie się w Krasnobrodzie. Zmierzą się w niej Kazimierz Misztal (w pierwszej turze zgromadził 1362 głosy) oraz Tomasz Skóra (1189 głosów). 

W Grabowcu w drugiej turze zmierzą się natomiast Agnieszka Rachańska i Bartosz Popek.

W gminie Skierbieszów, w batalii o fotel wójta zwyciężył Stanisław Sokal (wybrało go 1496 mieszkańców, co stanowi 68 proc. wszystkich głosów).

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe