Miączyn: Już pół wieku razem. Jubileusz złotych godów

  • 19.10.2018, 16:15 (aktualizacja 29.10.2018, 08:52)
  • ak
Miączyn: Już pół wieku razem. Jubileusz złotych godów Fot. www.kuduk.pl/UG Miączyn
Minęło 50 lat od czasu, gdy kilka małżeństw z gminy Miączyn stawało na ślubnym kobiercu. Przed tygodniem dostojni jubilaci świętowali złote gody.

Uroczystość została zorganizowana przez miejscowy samorząd. Wszyscy małżonkowie świętujący jubileusz zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które przyznaje Prezydent RP.

Podczas zeszłotygodniowej (12 października) uroczystości odebrali je: Teresa i Jan Chwalukowie,  Alina i Zygmunt Czyżewscy, Bernarda i Edward Drasowie, Janina i Roman Gaczyńscy, Krystyna i Lucjan Hubkowie, Zofia i Ryszard Koperwasowie, Alina i Stanisław Krawczukowie, Zofia i Jan Kusy, Alfreda i Henryk Wolaninowie oraz Jadwiga i Kazimierz Wolfowie.

Dla każdej z par przygotowano również pamiątkowe dyplomy i kwiaty. Na koniec wszyscy spotkali się podczas poczęstunku.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe