Dołhobyczów: Świetnie się spisali. Kto był najlepszy w gminnym dyktandzie?

  • 20.10.2018, 12:08
  • ak
Dołhobyczów: Świetnie się spisali. Kto był najlepszy w gminnym dyktandzie? Fot. UG Dołhobyczów
Karolina Guzik i Weronika Kloc znają świetnie zasady polskiej pisowni. Udowodniły to, wygrywając w swoich kategoriach Gminne Dyktando o „Pióro Wójta Gminny Dołhobyczów”.

Konkurs odbył się w ostatni wtorek (16 października). Przystąpiło do niego 33 uczniów ze szkół w Dołhobyczowie i Hulczu. Rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

Wśród młodszych (klasy IV-VI) wygrała Karolina Guzik z Hulcza, a wyróżnienia otrzymali: Jakub Raczyński i Magdalena Gawęda. W starszej grupie wiekowej (klasy VII-VIII i gimnazja) mistrzynią ortografii okazała się Weronika Kloc z Hulcza. Z kolei wyróżnione zostały: Joanna Gan i Ewelina Butryn.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe