Biłgoraj: Policjanci oddali krew dla Michałka

  • 19.10.2018, 07:18
  • ak
Biłgoraj: Policjanci oddali krew dla Michałka Fot. KPP Biłgoraj
Michał to mały chłopiec. Jest poważnie chory. Czeka na przeszczep szpiku kostnego, a żyje dzięki regularnym transfuzjom krwi. Jest synem policjantki z Białej Podlaskiej, a w czwartek (18 października) policjanci z Biłgoraja specjalnie dla niego oddawali honorowo krew.

Akcja odbyła się w siedzibie biłgorajskiej straży pożarnej. Krew oddawali i strażacy, i policjanci. Ci drudzy swój udział w akcji zadedykowali Michałkowi Kwiatkowskiemu. 

Chłopiec, syn policjantki z Białej Podlaskiej cierpi ma aplazję szpiku kostnego. Aby żyć, chłopczyk musi przejść przeszczep szpiku kostnego. Poszukiwania dawcy trwają. Tymczasem dziecko żyje dzięki transfuzjom krwi, które przechodzić musi co drugi dzień.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe