Krasnobród: Nasi dzielni strażacy - wyniki konkursu w KDK

  • 19.10.2018, 07:00
  • ak
Krasnobród: Nasi dzielni strażacy - wyniki konkursu w KDK Fot. KDK
Martyna Bełz, Karolina Sowa i Ewelina Rzepecka zdobyły w swoich kategoriach wiekowych pierwsze nagrody w konkursie plastycznym "Nasi dzielni strażacy", zorganizowanym przez Krasnobrodzki Dom Kultury.

Partnerem KDK w przygotowaniu tego konkursu była amerykańska firma „Nativiana Roztocze”, która buduje rozlewnię wody w Grabniku. Pomysł zrodził się, bo inwestor zajął się remontem remizy OSP w tej wiosce. Konkurs miał też oczywiście promować wiedzę o bezpieczeństwie i pracy strażaków, a także rozwijać wyobraźnię plastyczną dzieci.

Chętnych do udziału było bardzo wielu. Jury oceniło aż 129 prac. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się przed tygodniem (12 października).

Wśród uczniów klas I-IV wygrała Martyna Bełz z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie. Drugie miejsce zajęły wspólnie Zuzanna Zdżyłowska (Szkoła Podstawowa w Kaczórkach) i Agata Włodarczyk (ZS w Krasnobrodzie), a trzecie Malwina Kawka (ZS w Krasnobrodzie).

Laureaci wyróżnień to: Magdalena MaruszakBartłomiej Cisek (ZS w Krasnobrodzie), Kamil Gałka (SP w Kaczórkach) i Kinga Cisek (SP w Majdanie Wielkim).

Wśród uczniów klas V-VIII trzy pierwsze nagrody otrzymali: Karolina Sowa i Kinga Majdanik (ZS w Krasnobrodzie) oraz Krzysztof Zub (SP w Kaczórkach), a wyróżnienia: Karol WróblewskiMichał Piela i Magdalena Umińska (ZS w Krasnobrodzie).

W najstarszej grupie wiekowej wygrała praca Eweliny Rzepeckiej. Pozostałe nagrody otrzymali: Dominik Sowa i Marcelina Nadłonek (wszyscy z ZS w Krasnobrodzie).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe