Zamość: Klient pogryzł taksówkarza

  • 16.10.2018, 07:33 (aktualizacja 16.10.2018, 13:01)
  • lew
Zamość: Klient pogryzł taksówkarza Fot. pixabay.com
Z podbitym okiem i pogryzionymi dłońmi wrócił z pracy zamojski taksówkarz. Tak potraktował go klient, który nie chciał zapłacić za kurs. Sprawę bada policja.

Do zdarzenia doszło w czwartek (11 października). Po godz. 4 rano młody człowiek zamówił u taksówkarza kurs z Nowego Miasta do jednej z podzamojskich miejscowości. Usiadł na przednim siedzeniu. Gdy dotarli na miejsce, klient z rozbrajającą szczerością oświadczył, że nie zapłaci za podwózkę, a następnie otworzył drzwi i próbował uciec.

Zatrzymał go taksówkarz. Wtedy napastnik uszkodził nogą taksometr, a następnie uderzył pięścią w twarz kierowcę taksówki. Ten ostatni zdążył wcześniej powiadomić o zajściu swojego dyspozytora, a ten ostatni poprosił o pomoc policję. Zanim mundurowi przyjechali na miejsce, siłujący się z taksówkarzem klient dotkliwie pogryzł mu dłonie. – Policjanci spisali klienta – opowiada poszkodowany taksówkarz. – Wcześniej nakazali mu zapłacić za kurs. I choć nie nazbierał całej kwoty, puścili go do domu.

Taksówkarz wrócił do Zamościa, na bazie obmył twarz i ręce z krwi, a sam udał się do lekarza, gdzie – z uwagi na pogryzienie – otrzymał m. in. zastrzyk przeciwtężcowy. Lekarz wypisał mu też zwolnienie, bo na pogryzionych dłoniach pojawiła się opuchlizna uniemożliwiająca kierowanie taksówką.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe