Gm. Susiec: Nowy sprzęt dla strażaków. By ratowali ludzi

  • 15.10.2018, 08:00
  • ak
Gm. Susiec: Nowy sprzęt dla strażaków. By ratowali ludzi Fot. UG Susiec
Dwa zestawy defibrylatorów AED z kompletem elektrod, zestaw ratownictwa technicznego z rozpieraczem ramieniowym i pilarką do drewna, a także trzy latarki akumulatorowe otrzymali druhowie z jednostek OSP w gminie Susiec. Sprzęt wart 37 tys. 920 zł został oficjalnie przekazany w czwartek (11 października) w Muzeum Pożarnictwa w Oseredku.

Urządzenia te zostały zakupione dzięki dotacji (wyniosła 99 procent kosztów) z funduszy Ministerstwa Sprawiedliwości. Sprzęt podzielono między jednostki OSP w Oseredku, Majdanie Sopockim, Paarach i Kunkach.

W uroczystym przekazaniu brał udział wójt Zbigniew Naklicki, a także przedstawiciele władz gminnego związku OSP w Suścu oraz jednostek, do których urządzenia trafiły.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe