Zamość: Czyj to telefon? Znaleziono go na ul. Wyszyńskiego

  • 14.10.2018, 06:36 (aktualizacja 16.10.2018 09:00)
  • ak
Zamość: Czyj to telefon? Znaleziono go na ul. Wyszyńskiego Fot. KMP Zamość
Czarny HTC w czarnej obudowie - taki telefon został we wrześniu znaleziony na ul. Wyszyńskiego w Zamościu, a teraz jest do odebrania w Komendzie Miejskiej Policji.

Na komórkę natrafiła pewna kobieta, która rowerem przejeżdżała w pobliżu marketu spożywczego. Telefon był włączony, ale zablokowany. Jego właściciela nie udało się ustalić, więc zguba trafiła do komendy. 

– Właściciela telefonu prosimy o kontakt z zamojską jednostką policji, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00, tel. 84 677-13-22 – zachęca Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka KMP w Zamościu.


CZYTAJ TAKŻE: ZNALAZŁ PORTFEL ZE SPORĄ GOTÓWKĄ I ZANIÓSŁ NA POLICJĘ

 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe