Zamość: Tydzień mediacji w Sądzie Okręgowym

  • 14.10.2018, 06:15
  • ak
Zamość: Tydzień mediacji w Sądzie Okręgowym Fot. pixabay.com
W Sądzie Okręgowym w Zamościu od poniedziałku, 15 października potrwają obchody Tygodnia Mediacji. Mają charakter edukacyjny.

Już jutro rano pierwszy punkt obchodów (w godz. 9-14) czyli konferencja naukowa pod hasłem "Mediacje szansą na porozumienie". W następnych dniach (od wtorku do piątku, w godz. 13-15) zaplanowano kolejne prelekcje, m.in. na temat "Mediacja jako alternatywny sposób rozwiązywania sporów" (16 października), "Rola sądów powszechnych w rozwiązywaniu sporów rodzinnych i cywilnych" (17 października) oraz "Udział kuratora sądowego w postępowaniach sądowych" (19 października".

Wykłady są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe