Zamość: PUP liderem w aktywizacji młodych

  • 13.10.2018, 15:15 (aktualizacja 11.06.2019, 13:05)
  • ak
Zamość: PUP liderem w aktywizacji młodych
Zamojski Powiatowy Urząd Pracy, jako jeden z 12 w Polsce i jedyny na Lubelszczyźnie, znalazł się w gronie laureatów konkursu na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy i może poszczycić się tytułem „Lider Aktywizacji Osób Młodych".

To wyróżnienie zamojski pośredniak otrzymał już po raz drugi (poprzednio w 2017 roku). Nagroda została przyznana za "nowatorskie działania zwiększające skuteczność wsparcia kierowanego do osób młodych". Uznano również, że PUP Zamość podejmowanymi inicjatywami zwiększa zaufanie młodego pokolenia do instytucji rynku pracy.


CZYTAJ TAKŻE: PUP ZAMOŚĆ LIDEREM AKTYWIZACJI OSÓB MŁODYCH

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe