Uchanie: Wytrwali w małżeństwie pół wieku

  • 13.10.2018, 12:30
  • ak
Uchanie: Wytrwali w małżeństwie pół wieku Fot. UG Uchanie
50-lecie małżeństwa to wyjątkowy jubileusz. Złote gody świętowały ostatnio pary z gminy Uchanie.

Uroczystość odbyła się pod koniec września. Najpierw była msza święta w intencji małżonków, a później okolicznościowe spotkanie, podczas którego jubilaci otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP.

Odznaczeniami zostali uhonorowani: Jadwiga i Mieczysław Kwiatkowscy, Stanisława i Alfred Michałkowie, Teresa i Antoni Pachlowie, Danuta i Marian Stybelowie oraz Maria i Józef Wlizłowie.

Podczas złotych godów nie zabrakło też gratulacji i serdecznych życzeń jeszcze wielu lat wspólnego życia. Uroczystość uświetnił występ duetu Ania i Paweł działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Uchaniach.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe