Biłgoraj: Tańczą na medal. Sukcesy wychowanków MDK

  • 11.10.2018, 14:00
  • ak
Biłgoraj: Tańczą na medal. Sukcesy wychowanków MDK Fot. MDK Biłgoraj
Bardzo dobrze zaprezentowali się wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju podczas XVI Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha" w Rzeszowie.

Impreza zorganizowana przez MDK w Rzeszowie i Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej "Promotor" odbyła się w zeszłym tygodniu. Festiwalowe prezentacje zostały poprzedzone eliminacjami. Do finału zakwalifikowało się 17 zespołów tanecznych z Polski, Ukrainy i Słowacji.

W tym gronie byli tancerze z Biłgoraja. Wypadli bardzo dobrze. Formacja tańca towarzyskiego "IMPULS" pod kierownictwem Urszuli Demuchy z układem "Standard Mix" zdobyła trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Z kolei zespół tańca współczesnego "ADA" prowadzony przez Edytę Buczek zdobył wyróżnienie.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe