Biłgoraj: Niezapomniana wycieczka. Uczniowie LO im. ONZ byli na Sardynii

  • 11.10.2018, 11:27 (aktualizacja 12.10.2018 09:18)
  • ak
Biłgoraj: Niezapomniana wycieczka. Uczniowie LO im. ONZ byli na Sardynii Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
To był wyjazd w ramach edukacyjnego projektu Erasmus Plus, w którym wzięli udział młodzi ludzie z Polski, ale też Bułgarii, Hiszpanii i Włoch. Grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju przez tydzień uczestniczyła w zajęciach, ale też zwiedzała włoską wyspę Sardynię.

Podczas pobytu we Włoszech (30 września-7 października) młodzi biłgorajanie mieli okazję poznawać włoską kulturę, ale też doskonalić umiejętności językowe. Dla młodzieży przygotowano również zajęcia na temat zdrowego stylu życia. Reprezentanci każdej z partnerskich szkół przygotowali prezentację multimedialną dotyczącą kuchni narodowej swojego kraju.

Podczas pobytu na Sardynii uczniowie mieszkali u włoskich rodzin i aktywnie spędzali czas. Opiekunami podczas tego wyjazdu byli dyrektor LO im. ONZ Marian Klecha, Bożena Sidor, koordynator projektu Erasmus Plus oraz Maria Kanty.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
maryla
maryla 11.10.2018, 15:09
ta dziada dyrektor bez wstydu jeszcze korzysta i męczy młodzież,pora wnuki zacząć bawić klesio.

Pozostałe