Bogdan Borusewicz w Zamościu. Spotkanie otwarte dla mieszkańców

  • 13.10.2018, 08:00 (aktualizacja 14.10.2018 06:49)
  • ak
Bogdan Borusewicz w Zamościu. Spotkanie otwarte dla mieszkańców Fot. Wikimedia Commons
Bogdan Borusewicz, polityk, działacz opozycji w czasach PRL, a obecnie wicemarszałek Senatu odwiedzi Zamość i spotka się z mieszkańcami miasta.

Wizyta jest planowana na poniedziałek, 15 października o godz. 15 w Hotelu 77 przy ulicy Ludwika Zamenhofa 7 na zamojskiej Starówce. Polityk odwiedzi miasto na zaproszenie członków Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej.

– Na spotkaniu zechcemy poruszyć sprawy samorządów lokalnych, zbliżających się wyborów samorządowych, a przede wszystkim obecnej sytuacji w kraju, która dla nas wszystkich jest szczególnie istotna – zapowiada Rafał Zwolak z Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej.

Bogdan Borusewicz to legenda "Solidarności". W sierpniu 1980 roku był głównym organizatorem strajku w Stoczni Gdańskiej., a po 13 grudnia 1981 roku był jednym z najważniejszych przywódców podziemnej „Solidarności”.

Wstęp na poniedziałkowe spotkanie z politykiem jest otwarty dla wszystkich chętnych.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prosTYtucja
prosTYtucja 14.10.2018, 17:51
tzn. żale, że oderwali nas od koryta
xyz
xyz 14.10.2018, 18:25
Tytułem nicka rozbawiłeś/aś mnie na cały dzisiejszy dzień. W sumie racja. Plusik z mojej strony :)

Pozostałe