Hrubieszów: Nagi desperat z nożem

  • 10.10.2018, 09:09
  • par
Hrubieszów: Nagi desperat z nożem
Roznegliżowany 26-latek biegał z nożem na balkonie bloku na jednym z osiedli w Hrubieszowie. Rzucał w przechodniów owocami i warzywami. Groził, że skoczy z balkonu na czwartym pietrze. Gapie obserwujący to zdarzenie przekonani byli, że dziwne zachowanie mężczyzny spowodowane było zażyciem dopalaczy.

Do zdarzenia doszło pod koniec września. Mieszkańcy osiedla "Popówka" zawiadomili policję, że na balkonie na czwartym piętrze jednego z osiedlowych bloków stoi roznegliżowany mężczyzna. Jego dziwne zachowanie zaniepokoiło wiele osób.

 – Mężczyzna wulgarnie wykrzykiwał do przechodniów. Rzucał w nich różnymi przedmiotami. Głównie były to jabłka i różne twarde owoce oraz warzywa. Jedna z kobiet przechodzących w pobliżu tego bloku oberwała jabłkiem w kolano. Ten sam mężczyzna w pewnym momencie pojawił na balkonie z nożem i wykrzykiwał, że pozabija innych, a potem siebie – relacjonują świadkowie zdarzenia.

Najpierw przed blok przyjechała karetka pogotowia. Niedługo potem do drzwi mieszkania mężczyzny zapukał patrol policji. Drzwi wejściowe były zamknięte. 26-latek nie chciał nikogo wpuścić do mieszkania. Wciąż stał na balkonie i wykrzykiwał, że wyskoczy z czwartego piętra. Przyjechali strażacy ze skokochronem (to urządzenie wypełnione gazem służy do zamortyzowania skoków z wysokości, głownie jest ono przeznaczone do ewakuacji ludzi z miejsc zagrożenia, w szczególności z wyższych kondygnacji płonących budynków). Skokochron ustawiono pod balkonem, na którym stał mężczyzna. Na pomoc wezwano negocjatorów z komendy policji w Zamościu. Udało im się przekonać 26-latka, żeby zrezygnował z samobójczego skoku.

O finale akcji ratunkowej przeczytają Państwo w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia i e-wydaniu. 

par
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Popówka
Popówka 14.10.2018, 14:03
Powoli wysiadaja nerwy dzieki wieloletniej polityce PSL

Pozostałe