Zamość: "I love green!" na Rynku Wielkim

  • 5.10.2018, 11:38
  • dc
Zamość: "I love green!" na Rynku Wielkim Fot. Daniel Czubara
Z okazji Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego Stowarzyszenie „Krok za krokiem” i Zespół Szkół "Krok za krokiem" zorganizowały akcję wsparcia dla osób z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Przez ostatni tydzień znane osoby i przyjaciele SPDN robili zdjęcia na zielonym tle lub w zielonym stroju albo jakimś elementem w tym kolorze i publikowali je w portalach społecznościowych z opisem #ilovegreen. 

Dziś (5 października) na Rynku Wielkim odbył się finał akcji. Rozpoczął się od flashmobu, podczas którego uczestnicy wydarzenia powtarzali ruchy za prowadzącymi. Do wydarzenia przyłączyli się m.in. prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, Aneta Najda z Urzędu Marszałkowskiego, przedszkolaki oraz młodzież z zamojskiej szkoły mundurowej.

Na koniec każdy z biorących udział w happeningu otrzymał jabłko. Oczywiście zielone jabłko.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia. 

dc

Zdjęcia (111)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe