Zamość: Uważajcie na swoje psy! Ktoś rozrzucił kurczaki naszpikowane drutami

  • 3.10.2018, 14:16
  • bw
Zamość: Uważajcie na swoje psy! Ktoś rozrzucił kurczaki naszpikowane drutami
Na jednym z portali społecznościowych doktor Paweł Kulik, zamojski weterynarz ostrzegł właścicieli psów z całego Zamościa przed niebezpieczną sytuacją, która miała mieć miejsce na ulicy Okrzei.

Zamojski weterynarz zaalarmował użytkowników portalu Facebook we środę, 3 października. 

Proszę uważać na swoich pupili przy ul. Okrzei koło wjazdu na teren Szkoły Budowlanej. Ktoś rozrzuca kurczaka nafaszerowanego drutami. Trzy druty piesek zwymiotował, jeden niestety został w piesku. Proszę o udostępnianianie posta ku przestrodze - alarmuje doktor Paweł Kulik. 

Reakcje internautów były żywiołowe: ''Jak ktoś taki może spać spokojnie?'', ''Złapać i upublicznic wizerunek zwyrodnialca!!!!!''

 

 

bw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
roweremprzezlas
roweremprzezlas 13.10.2018, 02:56
Kurczę czytam te komentarze i własnym oczom nie wierzę. Tylko dlatego, że właściciele nie pilnują albo nie sprzataja po swoich pupilach usprawiedliwiacie zwyrodnialca który zadaje cierpienie niewinnym zwierzętom aby ukarać ich właścicieli?
To tak jak karać rozpuszczone dziecko częstując go naszpikowanym czymś tam cukierkiem bo ma głupich rodziców. Nikt nie pomyśli, że bezdomne zwierze boguducha winne które i tak ma ciężki los po zjedzeniu tego kurczaka bedzie zdychać gdzieś w rowie cierpiąc i nikt mu nie pomoże?
kmicic
kmicic 5.10.2018, 19:34
nie pochwalam takiego niezgodnego z prawem sposobu walki z psiarzami, którzy nie sprzątają po swoich pupilach, zresztą pies jest tu niewinny winni są tu bezkarni właściciele psów, takich np na Młyńskiej na osiedlu za sipmotem jest pełno, jeszcze nie widziałem żeby któryś sprzątał a jak im zwrócisz uwagę to jeszcze się oburzają, niestety przeprowadzając się z wioski do miasta nie mogą zrozumieć,że blok, osiedle to nie jest ich prywatna zagroda, czy obornik
Sokuł
Sokuł 4.10.2018, 23:03
Dlaczego nikt z właściciel tych gównorobów nie sprząta to nic się nie dzieje jak się damie chciało pieska to niech sra w hałupie tak to jest prawdziwy mieszczuh wie że trzeba posprzątać po pupil i nikt nie ma problemu
Hihi
Hihi 16.10.2018, 10:39
Analfabeta ***
ja
ja 5.10.2018, 10:16
sam jesteś Gównorobem
Zmc
Zmc 4.10.2018, 17:10
Ja swojego psa pilnuje i wiem ze nic obcego nie zje. Pilnujcie swoich to nie bedzie problemu chyba ze puszczacie samopas zeby sraly na okolo.
Kk
Kk 4.10.2018, 08:27
Zlapac s***la i jego nafaszerowac drutami i niech sie meczy
Marta
Marta 3.10.2018, 21:55
Takie rzeczy dzieją się w całym mieście, ale ktoś swojemu koledze Pawłoei najwyraźniej robi reklamę za darmo.
roweremprzezlas
roweremprzezlas 13.10.2018, 02:42
Aż żal czytać takie brednie. Nikt nie broni innym weterynarzom w podobny sposób robić sobie reklamę, wystarczy np tak jak w tym przypadku nie być obojętnym, reagować i nagłaśniać takie patologiczne zachowania, ostrzegać przed zwyrolami albo szukać domów dla bezdomnych zwierzaków, tak jak robi to Pan Paweł. Nie zazdrościć tylko pomagać zwierzętom a Kronika zapewne tez to nagłośni
Zamościanka
Zamościanka 4.10.2018, 03:07
Panu dr Pawłowi nie trzeba robić reklamy, on jest wspaniały i ludzie o tym wiedzą. To zazdrość konkurencji wyraźni się "reklamuje" ,,,
khorba
khorba 3.10.2018, 16:16
Zdjecie tego niedojeba wrzucić do neta i mu się pysk obije
Masakra
Masakra 3.10.2018, 15:23
Ahaa czyli może to taki ktoś mądry jak Ty rozrzucił te kurczaki za karę wolno biegających psów? Niestety psy to nie ludzie i jak mają tylko okazje to same uciekną i często właściciele nie mają z tym nic wspólnego gdy np. jakiś gość czy dziecko nie domknie furtki. Trochę wyrozumiałości...
Ola
Ola 3.10.2018, 15:15
Asd glupi jestes i tyle. Oczywiście zgadzam sie z toba w 100% ze za swojego psa trzeba byc odpowiedzialnym i nie puszczac go samopas, bo wiadomo pies jest psem...ale niestety nie kazdy pies ma tyle szczęścia, ze ma swojego pana i dom. Nie jest to powod, zeby jakiekolwiek zwierze czy to czyjes czy bezpanskie faszerowac drutami! To jest znecanie sie i nie ma usprawiedliwienia, ze właściciele sami sobie winni. Chory chyba jestes i jakieś sadystyczne poglady masz, bo normalny człowiek by sie z tym nie zgodził. Powinni znalezc tego gościa i sam sie drutów najeść.. a weterynarzowi dzieki za poruszanie tematu.
asd
asd 3.10.2018, 14:48
Psy powinny wychodzić na spacer z właścicielem, najczęściej na smyczy - po nad to od dawna jest przepis aktualny do dziś, że każdy pies powinien mieć kaganiec. Właściciele psów sami są sobie winni bo po pierwsze puszczają je same na wybieg po osiedlu, a po drugie psy nie mają kagańców bo w przeciwnym razie nic by nie mógł zjeść!
masakra
masakra 4.10.2018, 10:15
Sobie na morde kaganiec daj
Xyz
Xyz 3.10.2018, 16:13
Pierwszego podejrzanego już mam. To ty 😁
x
x 3.10.2018, 15:14
Radzę poczytać przepisy, a dopiero potem się wypowiadać... No tak winne są psy, a nie debil który to robi (a jest to czyn karalny).

Pozostałe