Zaszalej na torze kartingowym!

  • 3.10.2018, 10:54 (aktualizacja 03.10.2018 11:05)
  • Artykuł sponsorowany
Zaszalej na torze kartingowym!

Dla chłopaków żądnych wrażeń doskonałą niespodzianką nie tylko na Dzień Chłopaka będzie wykupienie przejazdu na torze kartingowym. Zapraszamy ponownie do nas, na odnowione hale.

 – Do wyboru są: 5-, 10- i 20-minutowe przejazdy gokartem. Mamy też do wyboru trzy rodzaje gokartów: z silnikiem 120 CC 4,5 KM, o mocy 6,5 KM (200 CC) i 9 KM (2700 CC). Nie warto mówić o stopniu trudności, bo na gokartach doskonale radzi sobie każdy, a dzieciaki zasługują tu na szczególne wyróżnienie. Naprawdę, potrafią zaskoczyć dobrą jazdą! Oczywiście dla bezpieczeństwa każdy uczestnik jazdy po torze kartingowym bacznie obserwowany jest przez profesjonalną obsługę toru.

Na niedzielę 30 września mamy miłą niespodziankę. Wszystkie przejazdy będą o 10 zł tańsze (dla dzieci promocja obowiązuje w godz. 11-15). Warto z tego skorzystać i zabrać ze sobą nie tylko kolegę, ale i koleżankę czy całą rodzinę – mówi Marek Kwiecień, właściciel toru kartingowego DS Speed w Zamościu.

Tor kartingowy DS Speed od poniedziałku do piątku otwarty jest w godzinach 15-21, a w weekendy w godz. 11-22. 

 

 

Artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe